Blog Inspiracje ze świata

Blog Inspiracje ze świata
                                            

2015/10/26

TRENDY 2016- ZAPROSZENIA ŚLUBNE/ POMYSŁY

Kiedy już najważniejsze decyzje dotyczące waszego Wielkiego Dnia zostaną ustalone, możecie zacząć obwieszczać światu, że się pobieracie!! Wygląd i stylistyka zaproszeń to jedna z pierwszych decyzji dotyczących ślubu, i w zasadzie jego pierwszy “namacalny” znak.

Dobrze jeżeli macie już zaplanowany charakter i styl wesela, wtedy wasze zaproszenia będą stanowiły spójny element i pewnego rodzaju wprowadzenie do planowanej zabawy. Jeżeli jednak charakter weselnych dekoracji nie jest ustalony, warto aby zaproszenia miały na tyle uniwersalny wygląd, aby mogły dopasować się do całości kompozycji.
Coraz częściej pragniemy zaskoczyć naszych gości nietuzinkową formą zaproszeń, mniej oficjalną treścią umieszczoną na blankiecie, zabawną grafiką lub zdjęciem. Wybór form i kolorów jest ogromny. Jedynym ograniczeniem jest dzisiaj dla nas nasza wyobraźnia!

Kiedy należy wręczyć gościom zaproszenia?
W Polsce przyjęło się, że nie później niż na sześć do czterech tygodni przed dniem ceremonii.  Coraz bardziej popularne stają się jednak notki "Save the Date" wysyłane gościom nieraz pół roku przed ślubem. 

Poniżej jak zawsze cała masa inspiracji specjalnie dla was!
Źródła zdjęć: http://mppblog.com/, http://www.weddingclub.com.au/wedding-vendors/engagement-wedding-vendors/engagement-rings-wedding-vendors/xennox-diamond-world-2, Źródła zdjęć: https://www.flickr.com/, http://pl.fotolia.com/, http://www.greylikesweddings.com/,  http://www.weddingchicks.com/2012/08/14/southern-backyard-wedding/,  http://greenweddingshoes.com/, http://www.oncewed.com/page/5/, http://www.pinterest.com/, http://www.pinterest.com/,  http://weddingswithzsazsa.tumblr.com/, wedding-room.pl, http://weddingswithzsazsa.tumblr.com/, http://www.vogue.com/, http://www.weddingbells.ca/fashion-beauty/hairstyles/runway-inspired-bridal-hair-and-makeup/slide/runway-bridal-hair-makeup-00/, https://www.youtube.com/watch?v=G_Y3a7EMdNE, http://www.inquisitr.com/2024834/bridal-fashion-week-spring-2016-beautiful-looks-feminine-details-from-the-shows/, http://blog.lauren-elainedesigns.com/category/backstage-pass/

5 komentarzy:

 1. Świetne pomysły! Zapraszamy na największe Targi Ślubne 2015 https://www.facebook.com/events/472688936246043/

  OdpowiedzUsuń
 2. Coraz piękniejsze są te zaproszenia. Pół roku przed ślubem wysyłanie zaproszeń to chyba lekka przesada. Miesiąc/dwa są wystarczające.

  OdpowiedzUsuń
 3. super pomysł zaproszenia ślubne mapkami, polecam sprawdzić - http://www.bialaoficyna.pl :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale fajne pomysły :) Te podróżnicze skradły mi serce. Żałuję, że jak szukałam własnych zaproszeń to takich nie było!

  OdpowiedzUsuń
 5. W sumie te zaproszenia podróżnicze prezentują się najlepiej i są najciekawsze. Może sam się nad takimi zastanowię. Świetne inspiracje i blog!

  OdpowiedzUsuń