Blog Inspiracje ze świata

Blog Inspiracje ze świata
                                            

2015/12/28

TRENDY 2016- ZŁOTY KOLOR JAKO MOTYW PRZEWODNI/ WEDDING IN GOLD

Kochani, wielkimi krokami zbliża się Noc Sylwestrowa, która zawsze inspiruje nas do przygotowywania dodatkowych wpisów na blogu. Dziś chciałybyśmy zaprezentować wam kolor, który na dobre wpisał się już do kanonu mody ślubnej i z każdym rokiem zdobywa nowych zwolenników. Mowa oczywiście o kolorze ZŁOTYM.
Jest chyba najbardziej eleganckim, stylowym i uwielbianym odcieniem, nie tylko w realizacji ślubów w stylu GlamourZłoto dodaje stylizacji ślubnej oraz dekoracjom odrobiny luksusu. Wcale nie musi kojarzyć się z nadmiernym przepychem i kiczem- pod warunkiem, że nie przesadzimy z ilością złotych elementów. Wiele zależy też od doboru odcienia złota i umiejętnego łączenia go z innymi kolorami. Doskonale komponuje się z bielą, czernią i granatem. Pięknie uzupełnia czerwienie, burgundy i fiolety. 

Zobaczcie zresztą sami! Poniżej cała masa inspiracji ze świata, które w okresie noworocznym cieszą się największym powodzeniem przyszłych Panien Młodych.

kontakt tel. 532089317 lub 509396946Źródła zdjęć: http://mppblog.com/, http://www.weddingclub.com.au/wedding-vendors/engagement-wedding-vendors/engagement-rings-wedding-vendors/xennox-diamond-world-2, Źródła zdjęć: https://www.flickr.com/, http://pl.fotolia.com/, http://www.greylikesweddings.com/,  http://www.weddingchicks.com/2012/08/14/southern-backyard-wedding/,  http://greenweddingshoes.com/, http://www.oncewed.com/page/5/, http://www.pinterest.com/, http://www.pinterest.com/,  http://weddingswithzsazsa.tumblr.com/, wedding-room.pl, http://weddingswithzsazsa.tumblr.com/, http://www.vogue.com/, http://burnettsboards.com/, http://www.darbyandjoanvintage.co.uk/tag/wedding-moodboard/, http://www.allurebridals.com/blog/posts/danielleandseanswedding, http://sofieswedding.com/blog/colored-wedding-dress/, http://weddbook.com/, http://www.brit.co/blush-wedding-dress/, //www.tumblr.com, http://www.pinterest.com/, http://delightanddecorum.blogspot.com/, http://www.thisisphotography.ca/, http://www.rockmywedding.co.uk/, http://coutureeventsca.com/, http://www.thelovelyfind.com/, http://www.bridalguide.com/, http://blog.weddingdates.ie/, https://conceptwed.wordpress.com, http://www.pinterest.com/, https://www.tumblr.com, http://www.harpersbazaar.co.uk/, makeupbyjodie.co.u, http://www.frockaroundtheclock.com/, http://eterneltresor.com/, http://orbridemag.com/, http://www.popsugar.com/, http://houghtonnyc.com/, http://theshellhammer.wordpress.com/, http://www.verawang.com/

1 komentarz:

  1. Uwielbiam złoty, a kiedy jest w połączeniu z bordo albo granatem to już w ogóle big love

    OdpowiedzUsuń