Blog Inspiracje ze świata

Blog Inspiracje ze świata
                                            

2016/06/20

JAK DOBRAĆ BIŻUTERIĘ DO SUKNI ŚLUBNEJ? BRIDAL ACCESSORIES

Drogie Panny młode, każdego dnia w naszym atelier zadajecie nam pytania dotyczące doboru odpowiedniej biżuterii ślubnej.
Zdajemy sobie sprawę z faktu, że nie jest to łatwe zadani. Mamy jednak nadzieję, że dzisiejszy wpis i cała masa inspiracji ze świata pomoże Wam w wyborze.

- Przede wszystkim zwróćcie uwagę na rodzaj sukni ślubnej jaką wybrałyście. Jeżeli wasza wymarzona kreacja jest w stylistyce boho czy rustykalnej- biżuteria jaką wybierzecie, będzie różniła się od tej pasującej do sukni w stylistyce glamour czy retro. Jeżeli macie problem z rozróżnieniem poszperajcie na naszym blogu w zakładce- Stylizacja Panny Młodej

- Pamiętajcie o innych dodatkach, do których biżuteria powinna pasować- koronkowych narzutkach, sweterkach, bolerkach, etolach, welonach czy woalkach. 

- Jeżeli wasza suknia posiada zdobienia w postaci kamieni, koralików, pereł czy innych aplikacji, powinnyście ograniczyć się do bardzo drobnej biżuterii, która nie odwróci uwagi od reszty elementów. Bogato zdobione kreacje nie potrzebują zbyt wielu dodatków.

- Zastanówcie się co w waszej sylwetce chcecie podkreślić: jeżeli pragniecie optycznie wydłużyć szyję, wybierzcie opadające kolczyki, które wysmuklą twarz i wyciągną was "w górę", jeżeli pragniecie podkreślić fryzurę- wybierzcie jedna z biżuteryjnych aplikacji na głowę, jeżeli chcecie wysmuklić ręce- pomińcie bransoletki, które optycznie je skrócą itp. 

- Pamiętajcie- im mniej tym lepiej. Jeżeli nie czujecie się w mocnych, nowoczesnych połączeniach, swoją ślubną stylizacje zaplanujcie z umiarem. Skupcie się na dwóch elementach: kolczyki + ozdobny grzebyk, opaska + pierścionek, bransoletka + kolczyki itp. 


Źródła zdjęć:http://www.debbiecarlisle.com/products/bijoux-crystal-vintage-wedding-cuff-bracelet, https://couture.clairepettibone.com/collections/the-gilded-age-wedding-dresses, https://pl.pinterest.com/BHLDN/ethereal-love/,https://pl.pinterest.com/pin/513410426244522737/, http://www.ederajewelry.com/, https://za.pinterest.com/pin/183662491029828908/, http://weddbook.com/entry/1982800/16-inspiring-and-creative-engagement-and-wedding-ring-photo-shoot-ideas, http://kirstenmariephotography.com/ashley-and-mike-md-wedding-photographer/, http://www.midwestbride.com/2015/11/16/romantic-inspired-bridal-shoot/, http://suzanneharward.com/modern-wedding-new-bloom/, http://www.weddingbells.ca/real-weddings/a-modern-renaissance-inspired-styled-shoot/, http://www.wantthatwedding.co.uk/2016/02/13/enchanting-ethereal-bridal-headpieces-by-debbie-carlisle-secret-garden/, http://chicvintagebrides.com/index.php/bridal-accessories/aquarelle-edera-jewelry/, http://www.bhldn.com/shop-the-bride-bridal-jewelry-earrings/, https://www.etsy.com/market/old_hollywood, http://www.bhldn.com/dresses-mother-of-the-bride-jewelry/, https://www.etsy.com/market/rhinestone_earrings, https://www.insideweddings.com/weddings/casually-chic-country-club-wedding-in-new-york-with-pastel-details/662/, http://specialoccasiondresses.blogspot.com/, https://www.etsy.com/shop/LuluSplendor, http://tr.weddbook.com/entry/2276070/best-of-bridal-market-backstage-at-marchesa-wedding-dress-collection

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz