Blog Inspiracje ze świata

Blog Inspiracje ze świata
                                            

2016/08/01

TRENDY- CO ZAMIAST WELONU? WEDDING HEADPIECES IDEAS

Drogie Panny Młode, jeżeli zdecydowałyście już, że tradycyjny welon jest "nie dla was", śpieszymy Wam z pomocą! Poniżej znajdziecie całą masę wspaniałych rozwiązań ze świata, a w naszym atelier w Gdyni- gotowe pomysły.

Wianki- uważane za najstarsze ozdoby ślubne są dziś jednym z najpopularniejszych wyborów panien młodych.  Romantyczne, niezwykle dziewczęce w stylu rustykalnym czy boho, pasują do niemal każdej ślubnej stylizacji w lekkim stylu. 

Opaski ślubne- doskonale zastępują tradycyjne welony i znakomicie podkreślają romantyczne fryzury. To prosty i wygodny sposób nie tylko na ozdobienie głowy, ale i na okiełznanie niesfornych kosmyków i przytrzymanie fryzury. Nie ma się wiec co dziwić, że są obecnie tak bardzo popularnym rozwiązaniem wybieranym przez panny młode z pośród bogatej oferty ślubnych akcesoriów również w naszym atelier. 

Jeżeli zawsze marzyłyście o królewskim balu to mamy dla Was dobre wieści- Tiarypowracają do łask. Nieco zapomniane, zaniedbane i kojarzone  z kiczem stają się coraz bardziej popularne, a projektanci prześcigają się w tworzeniu nowych rozwiązań. Nowoczesne czy inspirowane stylem vintage- od tych zupełnie prostych, ręcznie robionych po bogato zdobione, wysadzane kamieniami. Każda z was znajdzie coś dla siebie.

Woalki- idealnie podkreślają stylizacje w stylu retro i vintage. Łączone z bogato zdobionymi grzebieniami i wsuwkami nadadzą szyku niemal każdej ślubnej kreacji.Źródła zdjęć:https://www.janniebaltzer.com/shop-the-collection.html, http://www.aliexpress.com/store/product/Boho-Crystal-Bridal-Headband-Crown-Hand-Made-Hair-Jewelry-Wedding-Head-Pieces-Bridal-Crown-Bridal-Tiara/237284_32388322182.html, https://www.janniebaltzer.com/shop-the-collection.html, http://www.preciosa.com/en/crystal-components/news/jannie-baltzer-dazzled-in-the-vogue-wedding-japan-magazine.html, https://pl.pinterest.com/pin/167055467405893098/, http://www.thebohemianwedding.com/blog/2015/10/5/jannie-baltzer-2016-collection, http://blurstyle.com/gwen-stefani-from-all-angles/, http://www.hattitudejewels.com/collections/headpieces, https://www.weddingsonline.ie/blog/crowning-glory-return-bridal-tiara/, http://mariafekih.com/real-wedding-celine-jakob/, http://hushedcommotion.com/hair-pieces/, https://pl.pinterest.com/pin/470978073503725981/,m http://www.crafthubs.com/head-band/8114, http://www.dhgate.com/store/product/american-classy-bridal-headbands-crystals/234904479.html, http://www.belairebridalblog.com/tag/gold-wedding/, http://www.bridesandhairpins.com/product-category/headbands_halos/

2 komentarze:

  1. Cudowny warkocz na pierwszym zdjęciu, zawsze takie uwielbiałem ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie dość, że fajne alternatywy dla welonu, to jeszcze fryzurki ekstra!

    OdpowiedzUsuń