Blog Inspiracje ze świata

Blog Inspiracje ze świata
                                            

2016/11/28

TRENDY 2017- SUKNIE ŚLUBNE W KOLORZE


Kochane Panny Młode, w naszym atelier w Gdyni każdego dnia pomagamy Wam w tworzeniu wyjątkowych. stylizacji ślubnych. Bardzo często pytacie się o "suknie ślubne w kolorze", a także o możliwość ich zamówienia. Mamy dla Was dobre wieści- jest ich coraz więcej!

Kolorowe suknie ślubne- pudrowo różowe, popielate, błękitne, lawendowe, cieliste- niebanalne, nieoczywiste, absolutnie zjawiskowe- od kilku sezonów pojawiają się w kolekcjach największych projektantów i domów mody ślubnej. W całej europie bardzo szybko podbiły serca panien młodych- czas na klientki w Polsce!


- Przede wszystkim pamiętajcie o budowie swojego ciała i proporcjach sylwetki. Zdecydujcie jaki krój jest dla was najlepszy, a dopiero później zwracajcie uwagę na dostępne kolory sukien.

- Zastanówcie się czy suknia w kolorze pasuje do was i charakteru waszej uroczystości.

- Skoncentrujcie się na jasnych pastelowych odcieniach- pudrowych różach i fioletach, przełamaniach szarości i błękitu, złota i szampana. Kolory te sprawiają, że suknie są nadal niezwykle delikatne, dziewczęce, romantyczne i kobiece. Nie dominują waszej urody, ani miejsca ślubu.

- Przymierzcie suknie w odpowiednim kolorze za nim ją zamówicie. Wiele miejsc oferuje możliwość uszycia sukni na zamówienie, podczas gdy nie są one dostępne w salonie. Pamiętajcie, że rezultat końcowy, może znacznie odbiegać od waszego wyobrażenia.

Poniżej cała masa wspaniałych inspiracji ze świata mody ślubnej. Jeżeli marzy wam się suknia w kolorze odwiedźcie też nasze atelier w Gdyni.

Źródła zdjęć: http://www.lurelly.com/pages/belle-lookbook, http://www.idancohen.net/ https://www.insideweddings.com/news/fashion/unleash-your-free-spirit-with-lihi-hods-white-bohemian-collection/2558/, http://www.lihihod.com/, http://weddingdaynorway.com/zuhair-murad-bridal-fall-2016-collection/, http://www.zuhairmurad.com/en/home, http://www.prestigedigital.net/2015/03/bridal-bohemia/, http://greenweddingshoes.com/untamed-petals-spring-2016-collection/, http://greenweddingshoes.com/winter-bridal-inspiration-featuring-emily-riggs/, http://www.wantthatwedding.co.uk/2016/02/13/enchanting-ethereal-bridal-headpieces-by-debbie-carlisle-secret-garden/ , https://www.janniebaltzer.com/, http://bellethemagazine.com/2016/04/ester-haute-couture-2016-bridal-collection.html, http://theweddingguideuk.com/ester-bridal-are-coming-to-eleganza-sposa/, http://bellethemagazine.com/2014/02/wedding-dresses-by-julie-vino-fall-2014.html , http://weddaily.com/julie-vino-2016-santorini-collection/ , http://www.lurelly.com/products/cocotte-gown , http://www.deerpearlflowers.com/50-swoon-worthy-beach-wedding-dresses-for-2015-wedding/, http://royallacebridal.com/interview-with-elizabeth-stuart-wedding-dresses/, http://www.fabmood.com/lace-wedding-dresses-ultra-feminine-bride/, http://www.fabmood.com/divine-atelier-2016-bridal-collection-bohemian-brides/13/, http://weddingware.info/romantic-lace-wedding-dresses/, http://www.styleandthebride.co.uk/tag/romantic-wedding-dresses/, http://www.dressforthewedding.com/bohemian-wedding-dresses-bhldn/, http://www.thebenfieldblog.com/2015/10/st-catherines-at-bell-gables-wedding.html, http://www.weddinginspirasi.com/2016/07/01/idan-cohen-wedding-dresses-2017-bridal-pre-collection/, https://pl.pinterest.com/weddingi/style-goddess-gowns/, http://www.vogue.com/fashion-shows/bridal-spring-2017/elie-saab,


3 komentarze:

  1. Przepiękne inspiracje! Suknie tego typu są doskonałe dla wszystkich odważnych panien młodych! Przepiękne propozycje!

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie byłam jeszcze na weselu, gdzie panna młoda zdecydowała się na odejście od klasyki. Sama bym chyba tego nie zrobiła. No może pudrowy róż, ewentualnie ekri. Ale nic więcej. Chyba mam za mało odwagi lub staroświeckie podejście do tematu ;) Jednak mimo to zdecydowałam się na wesele w namiocie bankietowym liczę, że będzie to niezapomniane przyjęcie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Piękne inspirujące zdjęcia do wykorzystania w przyszłym roku :)

    OdpowiedzUsuń