Blog Inspiracje ze świata

Blog Inspiracje ze świata
                                            

2017/05/29

Vintage Wedding Trendy 2017/ Wesele w stylu Vintage


Kochani, jeżeli data Waszego ślubu zbliża się wielkimi krokami, a wy wciąż zastanawiacie się nad tematem przewodnim przyjęcia weselnego? Wesele w klimacie VINTAGE może być dla was najlepszym rozwiązaniem!

Jeżeli kochacie historię i świetność minionych epok, dobrze czujecie się w otoczeniu pamiątek i skarbów z przed lat z pewnością poczujecie niezwykłą magię ślubów vintage.  To wspaniałe rozwiązanie dla artystycznych dusz i osób obdarzonych zmysłem plastycznym, to też doskonała okazją do wyrażenia siebie i zademonstrowania własnej wizji. Stylizacje vintage sięgają do różnych okresów, najczęściej są epoki najbardziej stylowe i klasyczne, takie jak przedwojenne lata minionego wieku. Niezwykle eleganckie i glamour- doskonałe na tak uroczysty dzień, jak dzień ślubu.

Vintage Wedding, czyli ślub inspirowany przeciwieństwami oraz wyrazistym kontrastem... Każdy z Was będzie miał okazję zachować oraz wyeksponować własne indywidualności, które w połączeniu tworzą całość doskonałą .


Jak zbudować niezwykłą atmosferę ślubów Vintage?

- Zadbaj o miejsce w którym odbędzie się cała uroczystość- stary kościółek, przedwojenną kapilcę w centrum miasta,  plener na ruinach gotyckiej katedry. Wybierz salę weselną nawiązującą do charakteru minionych epok- urokliwy dworek, romantyczną stodołę, cegielnię, spichlerz, stary browar.


- Wysyłając zaproszenia ślubne pamiętaj, by nawiązywały do charakteru uroczystości i wprowadzały gości weselnych w klimat imprezy. 


- Pamiętaj o dekoracjach- naturalnie ułożonych kwiatach, świecach, świecznikach, pamiątkach rodzinnych, czarno-białych fotografiach, starych kufrach, maszynach do pisania, beczkach, koronkach, papierowych słomkach, butelkach, papeterii- wszystkim co uda Ci się zgromadzić.

- Postaraj się stworzyć spójną i niebanalną stylizację ślubną. Wybierz suknie nawiązującą do przeszłości, pełną koronek, drapowań, zdobień lub te zupełnie prostą. (W zakładce" Panna Młoda" znajdziesz post specjalnie przygotowany na tę okazję dla Was. Podpowiadamy w nim co wybrać).  

- Dobierz odpowiednie dodatki- opaski, wianki, tiary, welony. Biżuterię w stylu Vintage. Zadbaj o to, by twój bukiet ślubny pasował do całości zestawienia. 

- Pamiętaj o odpowiednim jedzeniu, deserach i torcie ślubnym. Zadbaj o odpowiednią muzykę i prowadzącego, który przez cały czas trwania przyjęcia będzie wprowadzał gości w klimat minionych epok. 

Poniżej cała masa wspaniałych inspiracji z całego świata. Mamy nadzieję, że pobudzą Waszą wyobraźnię i pomogą Wam w zrealizowaniu niezwykłej uroczystości.

WIĘCEJ INSPIRACJI ZE ŚWIATA- TUTAJ Źródła zdjęć:
http://greenweddingshoes.com/,  http://www.lovemydress.net/blog/2014/08/story-of-my-dress-vintage-gowns.html, http://atelierchristine.com/archives/7799/vendors/mint-brass-vintage-wedding-inspiration, http://atelierchristine.com/archives/7799/vendors/mint-brass-vintage-wedding-inspiration, http://danajphoto.com/bemidji-vintage-wedding-shoot/, http://chicvintagebrides.com/index.php/inspiration-photo-shoot/vintage-wedding-inspiration-shoot/, http://www.thebridelink.com/blog/tag/vintage-style-shoot-ideas-for-a-wedding/, http://www.darbyandjoanvintage.co.uk/tag/vintage-wedding-dress/, http://www.angelawardbrown.com/2011/02/25/lisa-devlin-workshop/, http://chicvintagebrides.com/index.php/inspiration-photo-shoot/vintage-wedding-ideas-penguin-books/attachment/3-literary-love-penguin-book-inspired-wedding-8/, http://www.joy-wed.com/blog/vintage-boho-wedding-inspiration, http://chicvintagebrides.com/index.php/inspiration-photo-shoot/vintage-wedding-ideas-penguin-books/attachment/5-literary-love-penguin-book-inspired-wedding-20/, http://weddbook.com/entry/2195984/knots-and-kisses-wedding-stationery-vintage-country-autumn-wedding-shoot-and-stationery, http://danajphoto.com/bemidji-vintage-wedding-shoot/,http://glassjarphotography.com/blog/page/15/http://www.claretamim.co.uk/vintage-south-farm-wedding-bridal-shoot/, https://www.flickr.com/, http://pl.fotolia.com/, http://www.greylikesweddings.com/,  http://www.weddingchicks.com/2012/08/14/southern-backyard-wedding/,  http://greenweddingshoes.com/, http://www.oncewed.com/page/5/, http://www.pinterest.com/, http://www.pinterest.com/,  http://weddingswithzsazsa.tumblr.com/, wedding-room.pl, http://weddingswithzsazsa.tumblr.com/,http://www.jordanvoth.com/, 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz