Blog Inspiracje ze świata

Blog Inspiracje ze świata
                                            

2017/09/18

Dekoracje ślubne Paprocie - Wedding Decoration- Fern wedding ideas


Tematyka jesiennych ślubów jest bardzo różna- często nawiązuje do klasyki, ale niesie też za sobą wiele nowości z całego świata. W tym roku jednym z najpopularniejszych motywów jest bez wątpienia motyw "botaniczny" i wszechobecne umiłowanie do natury. 

Pary młode coraz częściej decydują się na połączenie natury, sielskiego klimatu, folkloru i tradycji. Organizują przyjęcia pozbawione sztywnych reguł i zasad, pełne prostoty i rodzinnego ciepła. Wybierają dekoracje nawiązujące do leśnych bezdroży- świata mchu, pachnącego drewna, paproci, leśnych owoców i wysokich traw. 

Dziś naszą uwagę przykuł jeden element- kwiat paproci- na podstawie, którego możemy zbudować niezwykle spójną stylistykę całej uroczystości. Od zaproszeń po tort weselny. Od dekoracji sali po stylizacje pary młodej. 
Paprocie doskonale wpisują się w tematykę polskich ślubów i wesel. Pasują do naszych leśnych sal weselnych, urokliwych dworków czy wiat nad polskimi jeziorami. Są tez łatwo dostępne- do końca września w lesie znajdziecie ich pod dostatkiem. 

Poniżej piękne zdjęcia- inspiracje-  z całego świata. Jeszcze więcej zdjęć: TUTAJŹródła zdjęć: https://pl.pinterest.com/explore/fern-wedding/?lp=true, http://greenweddingshoes.com/modern-wedding-inspiration-with-lots-of-ferns/, https://pl.pinterest.com/explore/fern-wedding/?lp=true, https://moncheribridals.com/wedding-ideas/whats-old-is-new-again-30-ways-to-use-ferns-on-your-wedding-day/, http://southboundbride.com/fern-wedding-details/, http://boards.weddingbee.com/topic/decoration-inspiration-ferns/, https://it.pinterest.com/pin/190347521731320508/?lp=true, http://boards.weddingbee.com/topic/decoration-inspiration-ferns/, https://cherryblossomsandfaeriewings.wordpress.com/tag/fern-wedding/, http://monamieeventsinc.com/tag/outdoor-wedding/, http://www.budgetbridesguide.com/simple-fern-wedding-centerpieces, http://www.deerpearlflowers.com/greenery-fern-wedding-ideas/fern-wedding-bouquets/, http://www.deerpearlflowers.com/greenery-fern-wedding-ideas/, https://pl.pinterest.com/pin/166422148703882461/?lp=true, http://www.weddingomania.com/30-elegant-ways-to-incorporate-ferns-into-your-wedding/, https://www.theknot.com/real-weddings/fern-wedding-favors-in-small-vases-photo, https://www.glitzysecrets.com/blog/going-green-10-ideas-for-a-fabulous-fern-wedding-theme/, http://bellefioriflorist.com/belle-fiori-real-wedding-summer-noel-nate/, https://www.notonthehighstreet.com/justaddadress/product/summer-rose-wedding-wreath, https://pl.pinterest.com/swisshippo/fern-and-forest-wedding/?lp=true, https://www.notonthehighstreet.com/ellajohnstonartandillustration/product/fern-botanical-personalised-wedding-stationery, https://www.mamableudesigns.com/products/greenery-wedding-clutches, https://www.weddingwire.com/biz/fern-river-resort-felton/0ff910dfe31f84c8.html, http://catscakesblog.blogspot.com/2010/10/fern-wedding-cake.html, https://www.thecelebrationsociety.com/weddings/fourth-july-inspired-glamping-wedding-shoot-anderson-creek-retreat-elijay-ga/, http://lukeandmallory.com/blog/oregon-camp-wedding-eagle-fern-camp, http://www.riverandfern.com.au/wedding/soraya-tom/, http://www.riverandfern.com.au/wedding/kate-david-2/, http://weddbook.com/entry/2519685/fern-and-field-spring-open-day, http://fernedwards.com/, http://putnamflowers.com/brooklyn-wedding-501-union/, https://www.theknot.com/real-weddings/fern-and-succulent-centerpieces-photo, https://www.etsy.com/listing/121660736/ferns-and-flowers-cake-topper, http://www.riverandfern.com.au/wedding/kate-david-2/, http://www.pageandholmes.com/waldo-candice/, http://sarahwinward.com/fern-wreaths/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz