Blog Inspiracje ze świata

Blog Inspiracje ze świata
                                            

2017/09/13

Tipi i jurta- modne wesele 2018 / Tipi & Yurta Wedding Decor


Pary młode na całym świecie poszukują nowych pomysłów i rozwiązań, które nie tylko wpiszą się w klimat ślubnych uroczystości, ale też zaskoczą gości weselnych. Elementów, które w oryginalny sposób scalą dekoracje i pozwolą na przygotowanie spójnego przyjęcia.
Jednym z ciekawszych i popularniejszych rozwiązań stały się konstrukcje nawiązujące formą do znanego nam wszystkim motywu Boho. Tipi i Jurty w różnej postaci wypełniły rynek ślubny- od własnoręcznie stawianych kompozycji po bardziej przemyślane i stałe konstrukcje.

Jak wykorzystać ten motyw w polskiej rzeczywistości?

- Na rynku znalazło się już kilka firm oferujących modne "śluby w jurcie", przeszukajcie internet, rozwiązanie jest prostsze niż myślicie. 

- Jeżeli nie chcecie stawiać namiotowych konstrukcji, pamiętajcie, że modne tipi może stać się jedynie elementem waszej uroczystości- łukiem ślubnym w plenerze, dekoracją sesji ślubnej, częścią fotobudki. Tipi możecie też wykonać sami. W sieci jest wiele tutoriali i instrukcji jak zrobić tipi w wersji DIY. 

Poniżej, jak zawsze, piękne zdjęcia z całego świata- źródło inspiracji dla Was i dla nas!

Źródła zdjęć: http://www.oldluxtersbarn.co.uk/Weddings/Offsite-Catering-and-Planning-.htm, http://www.marthastewartweddings.com/611310/rustic-summer-montana-wedding-shannon-von-eschen, http://theweddingplaybook.com/floral-infused-beach-wedding-inspiration/, https://pl.pinterest.com/harriska23/a-k-colourful-diy-tipi-wedding/?lp=true. http://www.undercanvasevents.com/blog, http://www.marthastewartweddings.com/608331/camp-themed-california-wedding-lexia-frank, http://www.marthastewartweddings.com/605308/western-rustic-wyoming-wedding-carrie-patterson, http://storyboardwedding.com/why-it-works-wednesday-10-wedding-trends/, http://www.marthastewartweddings.com/396093/montana-lodge-whitefish-lake-pretty-outdoor-wedding-robin-kenneth, https://www.glamour.com/gallery/bridal-designer-brit-castanos-california-wedding-in-yosemite, https://www.glamour.com/gallery/bridal-designer-brit-castanos-california-wedding-in-yosemite, http://redaspenphotography.com/featured-intimate-modern-teep/, https://pl.pinterest.com/pin/63824519695723378/?lp=true, https://pl.pinterest.com/explore/festival-wedding/?lp=true, http://www.thebridestree.com.au/vendors/decorating-and-styling/wedding-hire-and-styling-on-the-sunshine-coast/, https://in.pinterest.com/explore/tipi-wedding-inspiration/?lp=true, http://www.rockmywedding.co.uk/wild-tipi/, https://www.lostlover.com.au/blogs/news/84641092-brittany-bronson-s-bohemian-tipi-wedding, http://www.indiehouseevents.com/gallery/, http://ourweddingideas.com/6835/inside-outside-wedding-venues/lovable-inside-outside-wedding-venues-16-cheap-budget-wedding-venue-ideas-for-the-ceremony-reception/, http://www.cinziabruschini.com/wedding/yurt-wedding-in-the-british-countryside.html, http://www.mrandmrsunique.co.uk/wedding-yurts/, http://philchester.com/rustic-outdoor-wedding-sarahleigh/, http://www.jessicawilliams.photography/2017/04/garden-tipi-wedding/, https://weddingyurtsblog.wordpress.com/tag/luxury-wedding-yurts/, http://www.lovemydress.net/blog/2016/06/wedding-yurts-natural-beauty-free-spirited-bride.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz