Blog Inspiracje ze świata

Blog Inspiracje ze świata
                                            

2018/03/12

Laces Wedding Dress / Suknie ślubne lekkie Koronkowe


Koronkowe suknie ślubne- klasyczne, ponadczasowe, niezwykle kobiece i romantyczne. Nigdy nie wychodzą z mody i pasują do niemal każdego typu urody. Od lat królują w modzie ślubnej i zdobywają uznanie panien młodych na całym świecie.

Choć z biegiem lat ulegały wielu trendom i modyfikacją, są jednym z najbardziej cenionych rodzajów sukien ślubnych. Romantyczne, delikatne, transparentne, w stylu boho, rustykalnym, modernistycznym i vintage. 

Każdego roku światowe domy mody ślubnej i najwięksi projektanci prześcigają się w pomysłach i tworzą nowe fasony koronkowych sukien ślubnych i ciekawe połączenia.

Nas zachwycają przede wszystkim suknie ślubne łączące koronki z muślinem, jedwabiem i miękkim, włoskim tiulem, a także kreacje niemal w całości skąpane w koronkach francuskich. Sprawia to, że są niezwykle lekkie, zwiewne i eteryczne, podkreślają delikatność i kobiecość panien młodych. Nie przytłaczają sylwetek, a jedynie delikatnie otulają ciało.
W nowych fasonach królują odkryte plecy, pół-prześwitujące materiały, cieliste wypełnienia i głębokie dekolty na delikatnych ramiączkach.

Poniżej piękne inspiracje z całego świata, mamy nadzieję, że Was zachwycą i pomogą w stworzeniu własnych ślubnych stylizacji. Co wyróżnia suknie koronkowe?
Przede wszystkim ich ponadczasowość! Nie wychodzą z mody wraz z nadejściem kolejnego sezonu i będą świetnie wyglądały na waszych zdjęciach ślubnych nawet za kilkadziesiąt lat. Koronkowe suknie ślubne to uniwersalna klasyka w romantycznym wydaniu. 

Do jakiego typu urody pasują?
Zachwycają zarówno szykiem i elegancją jak i lekkością formy. Każda z nas będzie wyglądać w nich wyjątkowo romantycznie. Niezależnie od figury, odcienia skóry czy koloru włosów. 

Jakie kroje są dziś najpopularniejsze i do jakiego typu sylwetek pasują?
Przede wszystkim suknie w kształcie litery A, swobodnie opadające w dół i delikatnie rozchodzące się poniżej poziomu ud. Są bardzo kobiece i naturalne. Doskonale sprawdzą się zarówno u proporcjonalnie zbudowanych pań, z wyraźnie zaznaczoną talią, jak i wśród pań z nieco szerszymi ramionami. 

Jaki odcień sukienki wybrać? Biały czy ecru?
Od kilku sezonów na światowych rynkach mody ślubnej królują wszelkie przełamania bieli- kość słoniowa- ivory, szampan, alabaster, off white i ecru. Doskonale sprawdzają się też suknie z podszewkami w odcieniach cielistych, piaskowych i pudrowych.


Źródła zdjęć: https://truvelle.com, https://www.emilyriggsbridal.com, https://greenweddingshoes.com/emily-riggs-bridal-2017-nouveau-renaissance-collection/, https://www.hermionedepaula.com/,https://www.boandluca.com/shop/gowns/palm-springs/,  https://houghtonnyc.com/, http://www.weddinginspirasi.com/2017/07/19/liz-martinez-2018-wedding-dresses/, http://danakeren.com/portfolio/1345/, http://www.anyafleet.com, https://pl.pinterest.com/pin/338262621994212501/?lp=true, http://naturae-design.com/inspiration/EDITORIAL/odylyne%20the%20ceremony.html, http://ghostorchidbride.co.uk/blog/, https://pl.pinterest.com/wildheartbridal/lookbook-wild-at-heart-bridal/?lp=true,  https://limorrosen.com, https://pl.pinterest.com/onedaybridal/blessed-are-the-curious-spring-2016-collection/?lp=true, https://www.boandluca.com, https://www.stillwhite.com/blog/sequin-wedding-dresses, http://www.bridalinstinct.com/the-blog/ritualsumi, https://www.pinterest.co.uk/studiolona/moodboard-misty-ocean/, https://pl.pinterest.com/pin/458663543277504154/?lp=true, https://pl.pinterest.com/pin/448037862919882495/?lp=true, http://thelane.com/style-guide/editorial/sereine, http://www.bridalinstinct.com/the-blog/ritualsumi, http://www.bridalinstinct.com/categories-ed/, https://pl.pinterest.com/pin/183732859774189065/?lp=true, https://pl.pinterest.com/enjoythekiss/wedding-etk/?lp=true, https://pl.pinterest.com/brokeassbride/wedding-dresses-for-every-budget/?lp=true, https://aandbebridalshop.com/miami-events/ https://aisleperfect.com/2015/10/nybfw-recap-1-angel-sanchez-badgley-mischka-houghton.html, http://www.lihihod.com, https://houghtonnyc.com/houghton-bride-fall-winter-2014-lookbook, https://www.confetti.ie/fashion/short-wedding-dresses-26435, https://www.rime-arodaky.com/en/shop/olsen-2/, https://www.pinterest.co.uk/cassbrae/trendy-threads/?lp=true, https://www.boandluca.com/shop/gowns/tusla/, https://nouba.com.au/temple-bo-luca-bridal-2017, http://www.ersaatelier.com, https://www.modaoperandi.com/johanna-ortiz-bridal-ss18, https://www.boandluca.com/product-category/gowns/, https://odylynetheceremony.com/, http://lizmartinez.co.il/portfolio/2018/, http://bellethemagazine.com/2017/10/wedding-dresses-liz-martinez-2018-bridal-collection.html, http://lovelybride.com/designers/limor-rosen/, https://pl.pinterest.com/lihihod/brides-by-lihi-hod/?lp=true, http://www.anyafleet.com, http://www.weddinginspirasi.com/2017/09/18/ersa-atelier-spring-2018-wedding-dresses-miss-mist-bridal-collection/, https://www.rime-arodaky.com, https://en.vogue.me/fashion/johanna-ortiz-bridal-collection-moda-operandi/, http://www.sarahseven.com, https://www.preownedweddingdresses.com/dresses/by-designer/sarah-seven-wedding-dresses, 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz