Blog Inspiracje ze świata

Blog Inspiracje ze świata
                                            

2018/03/08

Suknie Ślubne lekkie i romantyczne, Showroom Gdynia Wedding Room


Kochani w naszej pracowni w Gdyni, możecie oglądać, przymierzać i tworzyć suknie ślubne bazujące na naszych projektach z autorskiej kolekcji "Wild At Heart 2018". W naszym showroomie na ul. Sandomierskiej 2 znajdziecie nie tylko oryginalne projekty w stylu rustykalnym, boho i modern ellegance, ale także będziecie mogły skorzystać z porad zawodowych stylistek mody ślubnej.

Jeżeli Wasz ślub zbliża się wielkimi krokami, a wy wciąż nie macie jeszcze wymarzonej stylizacji ślubnej zapraszamy do naszego Atelier w Gdyni. Prezentujemy w nim kolekcję sukien ślubnych szytych na miarę Waszych marzeń i potrzeb. 
Nasze suknie ślubne szyte są w Trójmieście z najwyższej jakości tkanin i materiałów. To tworzenia naszych realizacji używamy głównie miękkich, delikatnych i romantycznych koronek francuskich, zdobionych haftów na tiulu, geometrycznych gipiur z bawełny oraz muślinu i tiulu z Włoch.

Suknie szyte są na miarę zgodnie z Waszymi  oczekiwaniami i pomysłami. W naszej pracowni bazujemy na sukniach zaprojektowanych przez nas, ale dajemy Wam możliwość wprowadzania własnych zmian i modyfikacji. Możecie dowolnie zmieniać kształty i głębokości dekoltów, decydować między sukniami z długim rękawem a bez, sukniami z trenami i prostymi modelami. Możecie też łączyć dowolne góry z dołami i komponować własne zestawienia. My służymy radą i pomocą konstrukcyjną. Nie szyjemy projektów " ze zdjęcia" i sukien ślubnych "od zera", mamy jednak nadzieję, że nasze stylizacje pozwolą Wam otworzyć serca i wyobraźnie.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz