Blog Inspiracje ze świata

Blog Inspiracje ze świata
                                            

2018/03/05

Suknie Ślubne Trójmiasto / Suknie ślubne z rękawem Gdynia


W poprzednich wpisach, pokazałyśmy Wam jeden z głównych trendów w modzie ślubnej 2018- suknie ślubne z długim rękawem. Dziś chciałybyśmy zaprezentować Wam jeden z naszych modeli z kolekcji "Wild at Heart 2018"- suknie "Moonrise 2018".

Suknia jest lekka, romantyczna, prosta i niezwykle kobieca. Wykonana jest z wysokiej jakości koronki francuskiej, obszywanej i zagęszczanej ręcznie w okolicach dekoltu, rękawów i linii pleców. Spódnicę tworzy grubszy muślin włoski, bardzo przyjemny w dotyku, lejący i pięknie układający się na wietrze i w tańcu.
Dajemy Wam możliwość wprowadzania drobnych zmian w projekcie- wybór: długości rękawów i ich obszycia, kształtów i głębokości dekoltów, trenu, rozporka oraz przejścia pomiędzy tkaninami na linii talii. 
Model ten przypadł Wam do gustu już w roku 2017. W zakładce "Nasze Panny Młode" znajdziecie zdjęcia z wcześniejszych realizacji w nieco zmienionej formie.

Zapraszamy do naszego salonu w Gdyni na ul. Sandomierskiej 2. Pomożemy Wam w wyborze i skomponowaniu indywidualnego projektu. Pamiętajcie, aby przed wizytą zarezerwować termin i godzinę spotkania. kontakt@wedding-room.pl / tel. 608 100 250Brak komentarzy:

Prześlij komentarz