Blog Inspiracje ze świata

Blog Inspiracje ze świata
                                            

KONTAKT


Kochani w dniach 06.10-22.10.2017 cała nasza drużyna Wedding Room przebywa na długo oczekiwanym urlopie. Zakończyłyśmy sezon 2017 i z wielką radością czekamy na Panny Młode 2018 już na koniec października! Drogie Panie w atelier przygotowana jest już dla Was kolekcja 2018.

Na wszystkie wiadomości, maile i smsy odpowiemy po powrocie. Do zobaczenia już niebawem!!


Zapraszamy do naszego Atelier w Gdyni, gdzie wspólnie zrealizujemy twoje marzenia!
W naszym Atelier umawiamy się na konkretne godziny, często pracujemy w terenie, jednak dopasujemy się do dnia i pory spotkania!ul. Sandomierska 2, Gdynia
tel. 608 100 250

Telefon odbieramy:
Pon- Śr godz 10:00- 18:00 Aleksandra Trzeszan Golenia
Pt-Sob 10-15:00 Justyna Jeszke

Pamiętajcie, aby przed wizytą w naszym atelier zarezerwować termin spotkania, tak abyśmy na pewno były na miejscu.
Jeżeli nie odbieramy telefonu- pomagamy Wam w realizacji marzeń- oddzwonimy.


O NAS

„Fascynujące stroje , atlernatywna gra kolorem , odważne stylizacje oraz artystyczny zmysł łączenia nietypowych stylów z nietuzinkowymi dodatkami , to wszystko zawsze budziło we mnie głęboki podziw i uznanie dla mojej- A"
Justina
J - Bezkompromisowo podąża za swoimi marzeniami , pełna natchnienia oraz kreatywności wyszukuje i dostrzega , to co w życiu piękne i emocjonalne ... wierzy ,że każdy ma taki świat jaki sobie sam wymyśli ...”
Alexandra


Poznałyśmy się na studiach , od razu zafascynowała nas wzajemna pasja tworzenia , optymizm oraz radość życia , którą zarażałyśmy otoczenie . Jesteśmy różne , jednak wspólnie działamy najlepiej.
Rok 2013 był dla nas wyjątkowy , obie wypowiedziałyśmy pamiętne
„ YES, I DO...”
Jedna wspierała drugą i wspólnie dostrzegłyśmy jak wiele jest jeszcze do zrobienia w świecie ślubów oraz wszystkiego co jest z nimi powiązane... Tak narodził się nasz projekt - „Wedding Room”. Pragniemy Was zainspirować nową odsłoną ślubów kipiących od wzruszeń i emocji. Wspólnie stworzymy scenariusz Waszego Ślubu Marzeń. Wybierzemy suknię idealną oraz znajdziemy miejsce , które przeniesie Was i wszystkich Gości poza oczekiwania oraz wyobraźnię. Nasz wyjątkowy dzień przeniósł się już do kufra wspomnień - Czas na Was Kochane! Spełnijmy razem marzenia o dniu wypełnionym emocjami oraz ponadczasowym czarem, który umieścicie na zawsze w głębi zakochanych serduszek ...
Zapraszamy na ślubne pogaduchy przy pachnącej kawie ...
justina & alexandra

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz