Blog Inspiracje ze świata

Blog Inspiracje ze świata
                                            

2017/11/22

Trendy - Dwuczęściowe suknie ślubne / Two pieces Wedding dress


Czy miałyście okazję mierzyć już dwuczęściowe suknie ślubne? Jeżeli nie- czas to zmienić! Niezwykle kobiece, seksowne, romantyczne i niebanalne- panny młode na całym świecie pokochały kreacje składające się z dwóch elementów. Czas na nas dziewczyny!

Na przestrzeni lat krój i fason sukien ślubnych ulegał ciągłym zmianom. Nawiązywał do aktualnych trendów zachowując przy tym ponadczasowe tendencje. 
Tak jest i tym razem. Moda ślubna idzie ramię w ramię z szybko zmieniającymi się trendami, a światowe domy mody ślubnej i najwięksi projektanci prześcigają się w pomysłach.

Już w ubiegłych latach na wybiegach Bridal Fashion Week'ów obserwowałyśmy dwuczęściowe kreacje- najwyższy czas, aby nasze polskie panny młode miały szansę ich przymierzenia.


Dlaczego wybieramy suknie dwu częściowe?
- Przede wszystkim ze względu na nieograniczone możliwości kompozycyjne, pozwalające na wyrównanie proporcji w nawet najbardziej wymagających sylwetkach. Nie muszą być to stylizacje opierające się na odsłanianiu talii, nawet jeżeli wasza figura do idealnych nie należy, odpowiednia kompozycja sprawi, że będzie wyglądała perfekcyjnie!

- Koronkowe, transparentne, a nawet bogato zdobione góry doskonale komponują się dziś z romantycznymi, prostymi dołami- muślinami, tiulami, szyfonami i jedwabiem. Ważne, aby skupić się na jednym elemencie stylizacji i zadbać o to, aby drugi pozostał jak najbardziej neutralny.

- Jeżeli wasza sylwetka wymaga podkreślenia bioder- to na nich skupcie waszą uwagę! Doskonale sprawdzą się tu ciężkie, rozkloszowane spódnice z kieszeniami i delikatne tiulowe doły składające się z wielu warstw.

Poniżej cała masa wspaniałych inspiracji ze świata. My zapraszamy także do zapoznania się z Polską ofertą dwuczęściowych sukien ślubnych dostępnych w naszym Atelier w Gdyni. Czekamy z kolekcją "Wild At Heart 2018"
Z pozdrowieniami,
Aleksandra
Wedding Room Gdynia
kon akt@wedding-room.pl
tel. 608 100 250

JESZCZE WIĘCEJ ZDJĘĆ - INSPIRACJI - TUTAJŹródła zdjęć: https://truvelle.com, https://www.emilyriggsbridal.com, https://greenweddingshoes.com/emily-riggs-bridal-2017-nouveau-renaissance-collection/, https://www.hermionedepaula.com/,https://www.boandluca.com/shop/gowns/palm-springs/,  https://houghtonnyc.com/, http://www.weddinginspirasi.com/2017/07/19/liz-martinez-2018-wedding-dresses/, http://danakeren.com/portfolio/1345/, http://www.anyafleet.com, https://pl.pinterest.com/pin/338262621994212501/?lp=true, http://naturae-design.com/inspiration/EDITORIAL/odylyne%20the%20ceremony.html, http://ghostorchidbride.co.uk/blog/, https://pl.pinterest.com/wildheartbridal/lookbook-wild-at-heart-bridal/?lp=true,  https://limorrosen.com, https://pl.pinterest.com/onedaybridal/blessed-are-the-curious-spring-2016-collection/?lp=true, https://www.boandluca.com, https://www.stillwhite.com/blog/sequin-wedding-dresses, http://www.bridalinstinct.com/the-blog/ritualsumi, https://www.pinterest.co.uk/studiolona/moodboard-misty-ocean/, https://pl.pinterest.com/pin/458663543277504154/?lp=true, https://pl.pinterest.com/pin/448037862919882495/?lp=true, http://thelane.com/style-guide/editorial/sereine, http://www.bridalinstinct.com/the-blog/ritualsumi, http://www.bridalinstinct.com/categories-ed/, https://pl.pinterest.com/pin/183732859774189065/?lp=true, https://pl.pinterest.com/enjoythekiss/wedding-etk/?lp=true, https://pl.pinterest.com/brokeassbride/wedding-dresses-for-every-budget/?lp=true, https://aandbebridalshop.com/miami-events/ https://aisleperfect.com/2015/10/nybfw-recap-1-angel-sanchez-badgley-mischka-houghton.html, http://www.lihihod.com, https://houghtonnyc.com/houghton-bride-fall-winter-2014-lookbook, https://www.confetti.ie/fashion/short-wedding-dresses-26435, https://www.rime-arodaky.com/en/shop/olsen-2/, https://www.pinterest.co.uk/cassbrae/trendy-threads/?lp=true, https://www.boandluca.com/shop/gowns/tusla/, https://nouba.com.au/temple-bo-luca-bridal-2017, http://www.ersaatelier.com, https://www.modaoperandi.com/johanna-ortiz-bridal-ss18, https://www.boandluca.com/product-category/gowns/, https://odylynetheceremony.com/, http://lizmartinez.co.il/portfolio/2018/, http://bellethemagazine.com/2017/10/wedding-dresses-liz-martinez-2018-bridal-collection.html, http://lovelybride.com/designers/limor-rosen/, https://pl.pinterest.com/lihihod/brides-by-lihi-hod/?lp=true, http://www.anyafleet.com, http://www.weddinginspirasi.com/2017/09/18/ersa-atelier-spring-2018-wedding-dresses-miss-mist-bridal-collection/, https://www.rime-arodaky.com, https://en.vogue.me/fashion/johanna-ortiz-bridal-collection-moda-operandi/, http://www.sarahseven.com, https://www.preownedweddingdresses.com/dresses/by-designer/sarah-seven-wedding-dresses, 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz